Program na duben 2021
Podívejte se na novinky a televizní premiéry na kanálech FilmBox, které jsme pro vás připravili v dubnu 2021! Užijte si ty největší filmové hity!
Drama / Mysteriózní
Pokoj
V nově zakoupeném, přesto zanedbaném domě nalézá mladá žena Kate a její manžel zvláštní dveře
KOMEDIE
Táta je doma 2
Donedávna rivalové, odteď skvělí parťáci
Drama / Komedie
Vrásky z lásky
Ota, učitel v poklidném důchodu, se před náročnou operací rozhodne vyhledat dávnou milenku, herečku Janu
Komedie / Drama
Žebrácká opera
Film vzniklý podle divadelní hry Václava Havla přináší příběh o podsvětí, kde si konkurují dva zločinecké tábory
Životopisný / Drama
Hnutí odporu
Seznamte se se slavným francouzským mimem Marcelem Marceauem, který zachránil během druhé světové války stovky židovských sirotků
Komedie
Akční park
V tomhle zábavním parku sice není dvakrát bezpečno, zato jsou všechny šílené atrakce maximálně zábavné
Komedie
Návštěvníci 3: Revoluce
Časové soukolí přesune známou středověkou dvojku, rytíře Godefroye a jeho oddaného sluhu, do doby Velké francouzské revoluce

Prihláste sa na odber nášho spravodaja

 
 

Každý mesiac obdržíte zaujímavé tipy na najväčšie trháky na kanáloch FilmBox či možnosť zúčastniť sa akcií

Odoslaním registračného formulára vyjadruje registrovaná osoba súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré poskytla dobrovoľne v súvislosti s registráciou pre ODBER NOVINIEK z webových stránok www.sledujfilmbox.sk (ďalej len "ODBER NOVINIEK"). Registrovaná osoba vyjadruje súhlas so spracovaním poskytnutých údajov a s tým, že až do odvolania súhlasu budú údaje spracovávať prevádzkovateľ HELP FILM, s.r.o. za účelom:

1 / registrácia pre ODBER NOVINIEK a 2 / zasielanie upozornení na typ informácií / novinky uvedených v registrácii. Súhlas so spracovaním osobných údajov udeľuje poskytovateľ dobrovoľne a môže ho kedykoľvek bezplatne odvolať, a to na e-mailovej adrese obchod@spiintl.com.

Filmová nabídka

Kanály FilmBox nabízí exkluzivní české a slovenské televizní premiéry.
Podívejte se, jaké snímky v současné době najdete na našich programech:

[design/2015/film_detail_cross.png]
SÍLA SRDCE

USA / Velká Británie, 2007, 100 min

Režie: Michael Winterbottom
Hrají: Angelina Jolie, Dan Futterman, Irrfan Khan, Archie Panjabi, Will Patton, Jillian Armenante

V roce 2002 byl v Pákistánu unesen britský reportér Daniel Pearl. Po měsíci vyjednávání byl islamistickými teroristy popraven a jeho příběh šokoval svět. Film podle skutečné události sleduje Danielovu manželku Mariane, která v šestém měsíci těhotenství trpělivě čeká v pákistánském Karáčí na návrat svého muže a nepřestává věřit ve šťastný konec.

Uvidíte na kanálu

13.3. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

VÁLEČNÝ / ŽIVOTOPISNÝ
[design/2015/film_detail_cross.png]
Bohemian Rhapsody

Velká Británie / USA, 2018, 134 min

Režie: Bryan Singer, Dexter Fletcher
Hrají: Rami Malek, Lucy Boynton, Gwilym Lee, Ben Hardy, Joseph Mazzello, Aidan Gillen

Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Snímek mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou „We Will Rock You“, „We Are the Champions“ nebo právě „Bohemian Rhapsody“. Jejich příběh začíná bleskovým startem, pokračuje neřízenou životní spirálou a vrcholí nezapomenutelným, strhujícím vystoupením na koncertu Live Aid v roce 1985. Na jeho pódiu Queen v čele se rtuťovitým Freddiem předvedli jednu z největších show v historii rocku. Jejich hudba byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět.

Uvidíte na kanálu

3.4. od 22:40

Životopisný / Drama 
[design/2015/film_detail_cross.png]
PRODLOUŽENÝ VÍKEND

USA, 2013, 106 min

Režie: Jason Reitman
Hrají: Kate Winslet, Josh Brolin, Gattlin Griffith, Clark Gregg, J.K. Simmons, Brooke Smith

Třináctiletý Henry se stará o svou zlomenou matku, která se stále nevzpamatovala z nevěry a odchodu manžela. Při jedné z mála společných cest mimo dům potkávají v obchodě zraněného muže, který je přiměje, aby ho schovali u sebe doma. Brzy vychází najevo, že se jedná o uprchlého vězně, po kterém pátrá policie v celé zemi. Z nezvaného hosta se postupně stává důvěryhodný přítel, který ve svém úkrytu nalézá pochopení a lásku. Jak dlouho bude trvat nečekané souznění všech tří aktérů, než policie naruší jejich zakázanou idylu?

Uvidíte na kanálu

6.3. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

DRAMA / ROMANTICKÝ
[design/2015/film_detail_cross.png]
Jsem božská

USA / Čína, 2018, 110 min

Režie: Abby Kohn, Marc Silverstein
Hrají: Amy Schumer, Michelle Williams, Tom Hopper, Rory Scovel, Adrian Martinez

Renee je běžná žena s lehkou kolísavou nadváhou a s těžce kolísavým sebevědomím. Má kámošky, má práci, občas i kluka, občas i na delší dobu, ale když se podívá do zrcadla, vidí jenom to nejhorší. Při jedné z jízd ve fitku, kde na rotopedu marně stíhá nižší váhu, spadne a praští se do hlavy. Pro jistotu hned dvakrát. Když se pak probere, zjistí, že kouzla a spravedlnost přeci jen existují. Stala se z ní totiž neodolatelná krasavice, najednou vypadá jako božská supermodelka. Celý život se od základu změní. Má to jen jeden háček. Ve skutečnosti se nic nezměnilo, špíčky jsou přesně tam, kde byly, a ona je jediná, kdo se jako luxusní kost vidí.

Uvidíte na kanálu

30.3. od 21:00

Romantický / Komedie
[design/2015/film_detail_cross.png]
LIDÉ, KTERÉ MOŽNÁ ZNÁŠ

USA, 2017, 91 min

Režie: Sherwin Shilati
Hrají: Nick Thune, Halston Sage, Nicholas Rutherford, Ian Harding, Carly Chaikin, Gillian Alexy

Jed Triplett tráví veškerou pracovní dobu u počítače, kde ve photoshopu vytváří dokonalé fotografie. Přesto ho virtuální svět nebaví a odmítá mít jakýkoli účet na sociálních sítích. Svou ideální partnerku raději hledá "offline", třeba i ve své oblíbené kavárně. Tam se seznámí s Tashou, naprostým opakem sebe samého. Mladá žena žije sociálními sítěmi naplno a Jeda pojme jako svůj experiment. Dokáže z neznámého kluka s talentem na fotky udělat během chvíle hvězdu internetu?

Uvidíte na kanálu

8.3. od 21:00

KOMEDIE
[design/2015/film_detail_cross.png]
POJEDEME K MOŘI

Česko, 2014, 90 min

Režie: Jiří Mádl
Hrají: Petr Šimčák, Jan Maršál, Ondřej Vetchý, Lucie Trmíková, Jaroslava Pokorná

Tomáš dostává k 11. narozeninám svou první kameru a rovnou se rozhodne natočit film o svém životě. A tak nás seznámí se svými skvělými rodiči, nejlepším kamarádem Harisem i se svou platonickou láskou ze třídy. Díky kameře ale objeví věci, kterým nemůže přijít na kloub. Proč tatínek tajně odjíždí během dne za město? Proč božská spolužačka Stáňa nechce jít na druhé rande? A co se vlastně děje u Harise doma? Odpovědi jsou nakonec mnohem komplikovanější, než si Tomáš dokázal představit.

Uvidíte na kanálu

14.3 od 20:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

KOMEDIE / RODINNÝ
[design/2015/film_detail_cross.png]
Operace Entebbe

Velká Británie / USA / Francie / Malta, 2018, 107 min

Režie: José Padilha
Hrají: Rosamund Pike, Daniel Brühl, Lior Ashkenazi, Eddie Marsan, Ben Schnetzer

Politický thriller inspirovaný skutečnými událostmi z roku 1976 o únosu letu air france na cestě z Tel Avivu do Paříže. 248 pasažérů, 12 členů posádky, 4 teroristé. Němečtí radikálové Brigitte Kuhlman a Wilfred Bose společně se dvěma členy lidové fronty pro osvobození palestiny přinutí letoun přistát v Entebbe v Ugandě. Požadují výkupné ve výšI 5 milionů dolarů a propuštění palestinských vězňů v Izraeli, jinak začnou zabíjet rukojmí. Operace Entebbe byla jedna z největších a nejnákladnějších záchranných akcí v historii.

Uvidíte na kanálu

10.4. od 20:00

Historický / Akční
[design/2015/film_detail_cross.png]
SVATEBNÍ RADOSTI

USA, 2019, 98 min

Režie: Jeff Chan, Andrew Rhymer
Hrají: Maya Erskine, Jack Quaid, Ed Begley Jr., Anna Konkle, Victoria Park, Brianne Howey,

Ben a Alice jsou dlouholetí přátelé. Oba nesnáší svatby, nicméně období svateb právě začíná a jim přichází spousty pozvánek. Pro zjednodušení a v rámci vzájemné podpory se rozhodnou potvrzovat účast jako pár. Nikdy by je nenapadlo, jak mohou zážitky ze svateb ovlivnit jejich vlastní osudy... a vzájemné vztahy.

Uvidíte na kanálu

19.3. od 21:00

KOMEDIE / DRAMA
[design/2015/film_detail_cross.png]
Zmizelá

USA, 2014, 149 min

Režie: David Fincher
Hrají: Ben Affleck, Rosamund Pike, Neil Patrick Harris, Tyler Perry, Carrie Coon, Kim Dickens

V den pátého výročí svatby se Nickovi záhadně ztratí milovaná žena Amy. Vše nasvědčuje tomu, že se tak nestalo náhodou. Kromě policie po zmizelé ženě pátrá i nešťastný manžel. Všechny stopy však ukazují právě na Nicka! Mediálně sledovaný případ tak v oběti začíná shledávat hlavního zločince. O to víc se Nick musí snažit vypátrat únosce své ženy co nejdříve.

Uvidíte na kanálu

2.4. od 21:00

Drama / Krimi 
[design/2015/film_detail_cross.png]
REVENANT Zmrtvýchvstání

USA / Hongkong / Tchaj-wan, 2015, 156 min

Režie:  Alejandro González Iñárritu
Hrají: Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Domhnall Gleeson, Will Poulter, Forrest Goodluck

Hluboko v americké divočině zůstává lovec Hugh Glass sám, těžce zraněn a opuštěn mužem z jeho vlastní skupiny, proradným Johnem Fitzgeraldem. Jedinou zbraní mu je vlastní vůle. Díky ní Glass překoná nepřátelskou krajinu, brutální zimu a bojovné kmeny, to vše v neúnavné snaze přežít a pomstít se Fitzgeraldovi. REVENANT Zmrtvýchvstání, v režii a podle scénáře proslulého režiséra a držitele Oscara, Alejandra G. Iñárritua, je inspirován skutečným příběhem.

Uvidíte na kanálu

9.4. od 22:40

DOBRODRUŽNÝ / DRAMA
[design/2015/film_detail_cross.png]
Rituál

USA / Německo / Kanada, 2006, 102 min

Režie: Neil LaBute
Hrají: Nicolas Cage, Ellen Burstyn, Kate Beahan, Frances Conroy, Molly Parker, Leelee Sobieski

Detektiv Edward Malus (Nicolas Cage) dostává druhou šanci poté, co se mu před lety nepodařilo při automobilové nehodě zachránit matku s dítětem. Jeho expřítelkyně Willow ho požádá o pomoc najít svou ztracenou dceru Rowan. Detektiv se vydává na malý ostrov v Pacifiku, kde Willow s Rowan žily v malé komunitě. Ta se řídí starými pohanskými zvyky a její členové popírají, že by zde Rowan někdy žila a pokud ano, tak je určitě mrtvá. Edward se zaplétá do sítě starodávných tradic a tajemství a čím víc se blíží k nalezení malé holčičky, tím víc se přibližuje k něčemu o čem je zakázané mluvit… k rituálu.

Uvidíte na kanálu

21.4. od 21:45

Drama
[design/2015/film_detail_cross.png]
Suburbicon: Temné předměstí

USA / Velká Británie, 2017, 105 min

Režie: George Clooney
Hrají: Matt Damon, Julianne Moore, Noah Jupe, Oscar Isaac, Glenn Fleshler, Gary Basaraba

V 50. letech je život v prosluněném středo-americkém městečku Suburbicon bezstarostný a idylický. Malebné domky s upravenými trávníky jsou dokonalým místem pro šťastné rodiny. A taková je i rodina Gardnera Lodge. Tedy alespoň navenek. Jedné noci vše změní vloupání do jejich domu. Gardnerova manželka Rose je zavražděna. Policie velmi rychle zatkne podezřelého. Ale když dojde na stanici k identifikaci, Gardner pachatele neoznačí. A možná pro to má dobrý důvod. Podezřelým z brutálního činu je totiž lichvář, který má na starost klienty, kteří své dluhy mafii neplatí včas. Gardnerovo rozhodnutí spustí řetězec podezírání, vydírání, násilí a pomsty.

Uvidíte na kanálu

21.4. od 21:45

Mysteriózní / krimi 
[design/2015/film_detail_cross.png]
MATKA!

USA, 2017, 121 min

Režie: Darren Aronofsky
Hrají: Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Ed Harris, Michelle Pfeiffer, Domhnall Gleeson

Idylický manželský pár se přestěhuje do velikého domu uprostřed přírody. On je úspěšný spisovatel, ona těhotná citlivá žena, která se snaží vytvořit rodinné hnízdo. Idylu naruší nezvaní hosté, kteří k nim postupně přicházejí, a k jejímu úžasu jim manžel otvírá dveře dokořán a bezvýhradně je hostí. Konflikty se množí, napětí narůstá a s nekončícím zástupem dalších příchozích je jasné, že nepochopitelné dění v domě spěje k dramatickému konci.

Uvidíte na kanálu

27.3. od 22:40

DRAMA / HOROR 
[design/2015/film_detail_cross.png]
BOTA JMÉNEM MELICHAR

Československo, 1983, 71 min

Režie: Zdeněk Troška
Hrají: David Rauch, Tomáš Růžička, Martin Šotola, Magdalena Ledvinková, Michaela Krešlová

Je tady první den měsíce září a školní život se opět dává do pohybu. Prvňáček Honzík chce pomocí pětek propadnout zpátky do školky, jeho starší sestra Jolanka si pomýšlí na oblíbeného spolužáka Radima, přičemž se shodou náhod dostane do podezření z krádeže bot. Mladá učitelka Adamová jako by měla obě ruce levé a nic se jí nedaří. Ve škole se navíc začnou ztrácet věci, což přiměje malého Honzíka k činu.

Uvidíte na kanálu

7.3. od 10:00

RODINNÝ / KOMEDIE
[design/2015/film_detail_cross.png]
RANDE U PŘEPÁŽKY

USA / Německo, 2011, 84 min

Režie: Rob Minkoff
Hrají: Patrick Dempsey, Ashley Judd, Jeffrey Tambor, Pruitt Taylor Vince, Mekhi Phifer

Zatímco se atraktivní muž jménem Tripp pokouší zaujmout krásnou bankovní pokladní, do banky nabíhají ozbrojení lupiči. Čirou náhodou se jedná hned o dva gangy naráz - dvojici naprostých amatérů a profesionální skupinu zkušených lupičů. Šílenou situaci se snaží uklidnit sám Tripp, přitom se ale objevují nová překvapení, jako zabitá Švýcarka ve skříni, o které nikdo z lupičů neměl ani ponětí. Zjistí někdo z nich, co se to v bance ve skutečnosti vlastně děje?

Uvidíte na kanálu

7.3. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

KOMEDIE / KRIMI
[design/2015/film_detail_cross.png]
Symfonie strachu

Španělsko / USA, 2013, 90 min

Režie: Eugenio Mira
Hrají: Elijah Wood, John Cusack, Allen Leech, Kerry Bishé, Dee Wallace

Tom Selznick, nejtalentovanější klavírista své generace, přestal vystupovat na veřejnosti kvůli velké trémě před publikem. Po pětileté pauze, které předcházelo katastrofální selhání na pódiu, se znovu objeví na dlouho očekávaném koncertu v Chicagu, aby zahrál tzv. nezahratelnou část v sonátě „La Cinquetta". V přeplněném sálu před očima dychtivého publika Tom najde zprávu napsanou na okraji notového sešitu: „Zahraj jednu špatnou notu a zemřeš." Nesmí odejít od klavíru, ale musí se dopátrat motivu anonymního odstřelovače a hledat pomoc bez toho, aby to někdo zjistil.

Uvidíte na kanálu

1.4. od 22:30

Thriller / Mysteriózní
[design/2015/film_detail_cross.png]
PŘESNÝ ZÁSAH

USA, 2008, 94 min

Režie: Fred Durst
Hrají: Ice Cube, Keke Palmer, Tasha Smith, Jill Marie Jones, Dash Mihok, Matt Craven

Ve filmu na motivy skutečného příběhu se posmutnělá dívka Jasmine snaží zapomenout na otce, který ji i matku před lety opustil, a přežívat ve škole, kde ji mají za exota. A to ji má navíc začít hlídat zpustlý strýc Curtis, který nemá práci ani chuť do života. Když ale strýc coby bývalá naděje amerického fotbalu zjistí, že neteř podědila sportovní vlohy a stálo by za to probudit její fotbalový talent, začne to mezi oběma fungovat. Místní fotbalový tým je navíc v krizi a nová posila by se mu zatraceně hodila. Zvládnou Jasmine s Curtisem chytit příležitost za pačesy?

Uvidíte na kanálu

13.3. od 19:25

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

DRAMA / SPORTOVNÍ
[design/2015/film_detail_cross.png]
SNOWBOARĎÁCI

Česko, 2004, 99 min

Režie: Karel Janák
Hrají: Vojtěch Kotek, Jiří Mádl, Ester Geislerová, Barbora Seidlová, Lucie Vondráčková

Rendy a Jáchym jedou konečně sami na hory, aby si stoupli na prkno, podmanili si sjezdovky a konečně sbalili sexy holky. Dokonalý plán jim kazí fakt, že na snowboardu nikdy nestáli, vytoužené krásky si střeží parta ostrých týpků a v chatě, kde Rendy s Jáchymem bydlí, musejí do umdlení dělat ty nejhorší práce pod dohledem šíleného bratrance a zákeřné sestry Marty. Jestli se sny mají splnit, musí se oba vzepřít a jít těm pravým dobrodružstvím naproti!

Uvidíte na kanálu

7.3. od 20:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

KOMEDIE / SPORTOVNÍ

Kanály

Zažijte tu nejlepší zábavu pro celou rodinu s nabídkou kanálů všech žánrů, s exkluzivními premiérami hollywoodských dramat a akčňáků, zábavnými komediemi, poutavými dokumenty, artovými snímky, či napínavými souboji.
Prozkoumejte, jaké programy nabízíme:

Hollywoodské trháky s nejpopulárnějšími hvězdami krátce po premiéře v kinech. Pravý požitek pro milovníky premiér všech žánrů.

Užijte si exkluzivní televizní premiéry filmů slavných hollywoodských studií v HD kvalitě. Kanál pro náročné diváky s vynikající kvalitou obrazu a zvuku.

Nekonečná zásoba pečlivě vybraných dramat, krimi thrillerů, ale i komedií, rodinných filmů, romancí a televizních seriálů.
Zážitek pro celou rodinu s kvalitními snímky pro rodiče a děti: animovaná tvorba, populární seriály, zábavné komedie a rodinné filmy.
První filmový kanál, který přináší artovou a nezávislou tvorbu z celého světa, včetně novinek z renomovaných festivalů.
Vaše základna pro nezávislou hudbu všech žánrů. Od rockové po taneční, od hip-hopu k popu, od indie rocku k EDM.
Nabitý akcí a adrenalinem, výběr toho nej z extrémních sportů jako base jumping, motocross, wakeboarding, FMX, skateboarding.
Kultura z celého světa, divoká příroda, historie, populární věda. Oceněné dokumenty a filmy s dechberoucími HD záběry.
Sledujte napínavé souboje ve všech disciplínách bojových sportů. Živé přenosy těch nejlepších fightů v HD kvalitě.
Přední modelky, světoznámí návrháři, nejpopulárnější značky, nejžhavější mola a nejprestižnější show v HD kanálu o módě a trendech.
EroX (soft) a EroXXX (hard) jsou prémiové erotické kanály v HD kvalitě s tím nejkvalitnějším obsahem pro dospělé všech žánrů.

Jak přijímat

FilmBox u televizních operátorů

Kanály FilmBox můžete sledovat u všech dobrých operátorů na satelitu, kabelu i IPTV. Vyberte si vašeho operátora pro detailnější nabídku:

FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
FilmBox Premium
FilmBox
FilmBox Plus
Web: horizon.tv
Telefon: 241 005 500
FilmBox
Web: o2.cz/o2tvair
Telefon: 800 02 02 02
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Family
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Web: vodafone.cz
Telefon: 800 77 77 77
FilmBox
FilmBox Plus
Web: t-mobile.cz
Telefon: 800 73 73 73
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
Web: kuki.cz
FilmBox
Filmbox Plus
FilmBox Premium
Eroxx
Web: Lepsi.TV
Telefon: 725735206
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
EroXXX HD
Web: o2.cz/tv
Telefon: 800 02 02 02
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox Plus
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: 4net.tv
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: selfnet.cz
Telefon: 533 383 335
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
FightBox HD
FashionBox HD
Erox HD
EroXXX HD
Web: a1m.cz
Telefon: 246 089 200
FilmBox
Filmbox Plus
FilmBox Premium
Eroxx
Web: Lepsi.TV
Telefon: 725735206
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
FightBox HD
FashionBox HD
Erox HD
EroXXX HD
Web: netbox.cz
Telefon: 539 01 01 01
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: grapesc.cz
Telefon: 800 911 911
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
FightBox HD
FashionBox HD
Erox HD
EroXXX HD
Web: www.kuki.cz
Telefon: 539 010 020
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: sat-an.net
Telefon: 844 123 456
FilmBox Extra HD
FilmBox
Web: centrio.cz
Telefon: 246 008 787
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
FightBox HD
FashionBox HD
Erox HD
EroXXX HD
Web: https://www.poda.cz/
Telefon: 730 430 430
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
Erox HD
EroXXX HD
Web: viahome.cz
Telefon: 236 099 333
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
FightBox HD
FashionBox HD
Erox HD
EroXXX HD
Web: https://www.nej.cz/net-tv/
Telefon: 488 999 488
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
Web: upc.cz
Telefon: 241 005 500
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: skylink.cz
Telefon: 595 694 310
FilmBox Premium
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
Web: cz.freesattv.tv
Telefon: 222 999 900
FilmBox Premium
FilmBox
FilmBox Plus
Web: Telly.cz
Telefon: 533 427 533

Filmbox Live

Pokud radši sledujete televizní programy na počítači, mobilu nebo tabletu nebo vlastníte Smart TV, předplaťte si službu FilmBox Live za 129,90 Kč měsíčně a užijte si všechny naše kanály a k tomu stovky filmů z videotéky navíc. Aplikaci FilmBox Live můžete spustit na všech těchto zařízeních.