Program na prosinec 2023
Podívejte se na novinky a televizní premiéry na kanálech FilmBox, které jsme pro vás připravili v prosinci 2023! Užijte si ty největší filmové hity!
Drama / Thriller
Incident
V ranním shonu na newyorském dálničním obchvatu se střetnou dvě vozidla.
DRAMA / KOMEDIE
Poslední semestr
Když se univerzitní profesor Richard dozví svou nezvratnou diagnózu, rozhodne se naprosto změnit svůj život. 
Životopisný / Hudební
Rocketman
Předtím, než se stal Eltonem Johnem, nesl jméno Reginald a byl to malý kluk s brýlemi, který měl problémy s rodiči. Naštěstí měl talent na hru na klavír.
Drama / Thriller
Až na krev
Poté, co Plainview obdrží tajemný tip, že na západě existuje město, kde se prý země doslova vydává naftou, rozhodne se vyrazit na cestu s svým synem H.W., aby zkusili štěstí v zanedbaných ulicích Little Bostonu.
Animovaný / Drama
Vrásky
Stáří je běžně vnímáno jako ponurá fáze života, vyvolávající u mnohých obavy. Animovaný film "Vrásky" se však snaží tento pohled přetvořit a představit stáří v pozitivnějším světle.
Drama / Krimi
Sbohem, baby
Když čtyřletá Amanda McCreadyová zmizí z domova a policie nemůže najít žádné stopy, její teta najme dva soukromé detektivy.
Drama / Životopisný
Hlas lásky
Sylvette a Anglomard jsou šťastní z narození svého čtrnáctého potomka, malé holčičky jménem Aline. V této skromné rodině je hudba nedílnou součástí každodenního života.
Komedie / Drama
Druhá míza
Jednoho dne se Dannyho manažer dostane k 40 let starému nepřečtenému dopisu, který Dannymu zaslal John Lennon. V tomto písemném sdělení mu John Lennon radí aby zůstal věrný svým vlastním hodnotám a hudbě. 

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje

 
 

Každý měsíc obdržíte zajímavé tipy na největší trháky na kanálech FilmBox či možnost účastnit se akcí

Odesláním registračního formuláře vyjadřuje registrovaná osoba souhlas se zpracováním osobních údajů, které poskytla dobrovolně v souvislosti s registrací pro ODBĚR NOVINEK z webových stránek www.sledujfilmbox.cz (dále jen „ODBĚR NOVINEK“). Registrovaná osoba vyjadřuje souhlas se zpracováním poskytnutých údajů a s tím, že až do odvolání souhlasu budou údaje zpracovány správcem HELP FILM, s.r.o. za účelem:

1/ registrace pro ODBĚR NOVINEK a 2/ zasílání upozornění na typ informací/novinky uvedených v registraci. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluje poskytovatel dobrovolně a může jej kdykoli bezplatně odvolat, a to na e-mailové adrese obchod@spiintl.com.

Filmová nabídka

Kanály FilmBox nabízí exkluzivní české a slovenské televizní premiéry.
Podívejte se, jaké snímky v současné době najdete na našich programech:

[design/2015/film_detail_cross.png]
Rocketman

Velká Británie / Kanada / USA, 2019, 121 min

Režie: Dexter Fletcher
Hrají: Taron Egerton, Jamie Bell, Richard Madden, Bryce Dallas Howard, Gemma Jones

Předtím, než se stal Eltonem Johnem, nesl jméno Reginald a byl to malý kluk s brýlemi, který měl problémy s rodiči. Naštěstí měl talent na hru na klavír. Na začátku své kariéry pouze doprovázel úspěšnější hudebníky, ale pak potkal textaře Bernieho Taupina, který se stal jeho nejbližším spolupracovníkem. Toto setkání znamenalo začátek jeho raketového vzestupu k úspěchu, i když někdy příliš rychlého, což vedlo k problémům s alkoholem a drogami. Ty mu pomáhaly v okamžicích samoty a osamělosti, kterou zažíval často. Ale jako duše rockera a showmana se dokázal vymanit ze všech těchto problémů zpěvem.

Uvidíte na kanálu

3.12. od 21:00

Životopisný / Hudební
[design/2015/film_detail_cross.png]
Druhá míza

USA, 2015, 106 min

Režie: Dan Fogelman
Hrají: Al Pacino, Annette Bening, Jennifer Garner, Bobby Cannavale, Christopher Plummer

Jednoho dne se Dannyho manažer dostane k 40 let starému nepřečtenému dopisu, který Dannymu zaslal John Lennon. V tomto písemném sdělení mu John Lennon radí aby zůstal věrný svým vlastním hodnotám a hudbě. Tento dopis má za účel pomoci Dannymu orientovat se ve světě slávy a úspěchu, který sám John Lennon prožil. Tato zpráva, ho motivuje k tomu, aby přehodnotil svou cestu a vydal se na novou dráhu, směřující k znovuobjevení své rodiny a hledání opravdové lásky.

Uvidíte na kanálu

17.12. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Komedie / Drama
[design/2015/film_detail_cross.png]
Poslední semestr

USA, 2018, 90 min

Režie: Wayne Roberts
Hrají:  Johnny Depp, Rosemarie DeWitt, Danny Huston, Zoey Deutch, Odessa Young

Po zjištění své vážné zdravotní diagnózy se univerzitní profesor Richard rozhodne prožít zbytek života bez zábran a s humorem. Oddává se neřestem, jako jsou alkohol, tabák a sex, a vyjadřuje se nevybíravě k těm, kteří ho rozčilují. Avšak s blížícím se koncem přichází i pochopení důležité životní pravdy a učí se smiřovat s lidmi, na kterých mu záleží.

Uvidíte na kanálu

26.12. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Drama / Komedie
[design/2015/film_detail_cross.png]
Sbohem, baby

USA, 2007, 114 min

Režie: Ben Affleck
Hrají:  Casey Affleck, Michelle Monaghan, Ed Harris, John Ashton, Morgan Freeman

Když čtyřletá Amanda McCreadyová zmizí z domova a policie nemůže najít žádné stopy, její teta najme dva soukromé detektivy. Detektivové, i když nemají zkušenosti s takovými případy, jsou atraktivní pro rodinu, protože nejsou policisté a znají prostředí drsné bostonské čtvrti. Když začnou pátrat po zmizelé dívce, odhalí temnou stránku dorchesterského podsvětí s drogovými dealery, podvodníky a pedofily. Případ se zdá blížit ke závěru, ale detektivové se ocitnou před morálním dilematem, které je rozděluje.

Uvidíte na kanálu

9.12. od 22:00

Drama / Krimi
[design/2015/film_detail_cross.png]
Hlas lásky

Kanada / Francie, 2020, 128 min

Režie: Valérie Lemercier
Hrají: Valérie Lemercier, Carole Weyers, Véronique Baylaucq, Sylvain Marcel, Martine Fontaine

Sylvette a Anglomard jsou šťastní z narození svého čtrnáctého potomka, malé holčičky jménem Aline. V této skromné rodině je hudba nedílnou součástí každodenního života. Když hudební producent Guy Claude objeví Aline a její unikátní hlas, jediným cílem, který má v hlavě, je udělat z ní nejlepší zpěvačku na světě. S podporou své rodiny a vztahu s Guy-Claudem, který přesahuje obyčejné přátelství, se mladá zpěvačka vydává na mimořádnou životní cestu.

Uvidíte na kanálu

31.12. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Drama / Životopisný
[design/2015/film_detail_cross.png]
Vpich

USA, 2011, 100 min

Režie: Mark Kassen, Adam Kassen
Hrají: Chris Evans, Mark Kassen, Vinessa Shaw, Brett Cullen, Marshall Bell

Mike je talentovaný, mladý právník závislý na drogách. Spolu se svým partnerem Paulem se neochotně ujímají případu zdravotní sestry Vicky, která se nakazila kontaminovanou jehlou. Během vyšetřování odhalují korupci v zdravotnické společnosti, což je zavede do nejnebezpečnější soudní bitvy jejich kariéry.

Uvidíte na kanálu

16.12. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Drama / Životopisný
[design/2015/film_detail_cross.png]
Incident

USA, 2002, 99 min

Režie: Roger Michell
Hrají:  Ben Affleck, Samuel L. Jackson, Toni Collette, Sydney Pollack, Richard Jenkins

V ranním shonu na newyorském dálničním obchvatu se střetnou dvě vozidla. Přestože nehoda nezpůsobila vážné škody, jedno auto je neschopné pokračovat v jízdě. Tato drobná kolize má však pro oba řidiče dalekosáhlé důsledky. Gavin, ambiciózní právník, kvůli ní zmešká důležité soudní jednání a náhodou odhalí korupci ve své rodinné firmě. Doyle, zarmoucený otec, kvůli nehodě nestihne své rozvodové řízení a hrozí mu, že ztratí svou rodinu, se kterou touží trávit každý okamžik.

Uvidíte na kanálu

15.12. od 20:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Drama / Thriller
[design/2015/film_detail_cross.png]
Až na krev

USA, 2007, 158 min

Režie: Paul Thomas Anderson
Hrají: Daniel Day-Lewis, Paul Dano, Kevin J. O'Connor, Ciarán Hinds, Paul F. Tompkins

Poté, co Plainview obdrží tajemný tip, že na západě existuje město, kde se prý země doslova vydává naftou, rozhodne se vyrazit na cestu s svým synem H.W., aby zkusili štěstí v zanedbaných ulicích Little Bostonu. V tomto skromném městě, jehož hlavním lákadlem je kostel s charismatickým kazatelem Elim Sundayem, se Plainview a H.W. snaží překonat své dosavadní neúspěchy. I když se jim začíná dařit, nedokáží uniknout konfliktům, které ohrožují základní hodnoty, jako jsou láska, naděje, komunita, víra, ambice a dokonce i pouto mezi otcem a synem. Tyto konflikty jsou způsobeny korupcí, podvody a výnosy z těžby ropy.

Uvidíte na kanálu

1.12. od 20:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Drama / Thriller
[design/2015/film_detail_cross.png]
Vrásky

Španělsko, 2011, 89 min

Režie: Ignacio Ferreras
Hrají: Tacho González, Álvaro Guevara, Mabel Rivera, Raúl Dans, Mallory Moye

Stáří je běžně vnímáno jako ponurá fáze života, vyvolávající u mnohých obavy. Animovaný film "Vrásky" se však snaží tento pohled přetvořit a představit stáří v pozitivnějším světle. Vypráví příběh setkání Emilia a Miguela v domově pro seniory, kde se dotýká různých tabuizovaných témat spojených se stárnutím. Nicméně to činí lehkým, důstojným a humorným způsobem.

Uvidíte na kanálu

5.12. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Animovaný / Drama

Kanály

Zažijte tu nejlepší zábavu pro celou rodinu s nabídkou kanálů všech žánrů, s exkluzivními premiérami hollywoodských dramat a akčňáků, zábavnými komediemi, poutavými dokumenty, artovými snímky, či napínavými souboji.
Prozkoumejte, jaké programy nabízíme:

Hollywoodské trháky s nejpopulárnějšími hvězdami krátce po premiéře v kinech. Pravý požitek pro milovníky premiér všech žánrů.

Užijte si exkluzivní televizní premiéry filmů slavných hollywoodských studií v HD kvalitě. Kanál pro náročné diváky s vynikající kvalitou obrazu a zvuku.

Nekonečná zásoba pečlivě vybraných dramat, krimi thrillerů, ale i komedií, rodinných filmů, romancí a televizních seriálů.
Zážitek pro celou rodinu s kvalitními snímky pro rodiče a děti: animovaná tvorba, populární seriály, zábavné komedie a rodinné filmy.
První filmový kanál, který přináší artovou a nezávislou tvorbu z celého světa, včetně novinek z renomovaných festivalů.
Vaše základna pro nezávislou hudbu všech žánrů. Od rockové po taneční, od hip-hopu k popu, od indie rocku k EDM.
Nabitý akcí a adrenalinem, výběr toho nej z extrémních sportů jako base jumping, motocross, wakeboarding, FMX, skateboarding.
Kultura z celého světa, divoká příroda, historie, populární věda. Oceněné dokumenty a filmy s dechberoucími HD záběry.
Sledujte napínavé souboje ve všech disciplínách bojových sportů. Živé přenosy těch nejlepších fightů v HD kvalitě.
Přední modelky, světoznámí návrháři, nejpopulárnější značky, nejžhavější mola a nejprestižnější show v HD kanálu o módě a trendech.
EroX (soft) a EroXXX (hard) jsou prémiové erotické kanály v HD kvalitě s tím nejkvalitnějším obsahem pro dospělé všech žánrů.

Jak přijímat

FilmBox u televizních operátorů

Kanály FilmBox můžete sledovat u všech dobrých operátorů na satelitu, kabelu i IPTV. Vyberte si vašeho operátora pro detailnější nabídku:

FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Web: filmbox.com
FilmBox Premium
FilmBox
FilmBox Stars
Web: horizon.tv
Telefon: 241 005 500
FilmBox
Web: o2.cz/o2tvair
Telefon: 800 02 02 02
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Family
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Web: vodafone.cz
Telefon: 800 77 77 77
FilmBox
FilmBox Stars
 
Web: t-mobile.cz
Telefon: 800 73 73 73
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
Web: kuki.cz
FilmBox HD
FilmBox Stars HD
FilmBox Extra HD
FilmBox Family
FilmBox Premium HD
FightBox HD
Eroxxx HD
Web: Lepsi.TV
Telefon: 725735206
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
Erox HD
EroXXX HD
Web: https://www.t-mobile.cz/televize
Telefon: 800 73 73 73
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
EroXXX HD
Web: o2.cz/tv
Telefon: 800 02 02 02
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: 4net.tv
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: selfnet.cz
Telefon: 533 383 335
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FightBox HD
FashionBox HD
Erox HD
EroXXX HD
Web: a1m.cz
Telefon: 246 089 200
FilmBox HD
FilmBox Stars HD
FilmBox Extra HD
FilmBox Family
FilmBox Premium HD
FightBox HD
Eroxxx HD
 
Web: Lepsi.TV
Telefon: 725735206
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FightBox HD
FashionBox HD
Erox HD
EroXXX HD
Web: netbox.cz
Telefon: 539 01 01 01
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: grapesc.cz
Telefon: 800 911 911
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FightBox HD
FashionBox HD
Erox HD
EroXXX HD
Web: www.kuki.cz
Telefon: 539 010 020
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: sat-an.net
Telefon: 844 123 456
FilmBox Extra HD
FilmBox
Web: centrio.cz
Telefon: 246 008 787
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FightBox HD
FashionBox HD
Erox HD
EroXXX HD
Web: https://www.poda.cz/
Telefon: 730 430 430
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FightBox HD
FashionBox HD
Erox HD
EroXXX HD
Web: https://www.nej.cz/net-tv/
Telefon: 488 999 488
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
Web: upc.cz
Telefon: 241 005 500
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: skylink.cz
Telefon: 595 694 310
FilmBox Premium
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
Web: cz.freesattv.tv
Telefon: 222 999 900

Filmbox Live

Pokud radši sledujete televizní programy na počítači, mobilu nebo tabletu nebo vlastníte Smart TV, předplaťte si službu FilmBox Live za 129,90 Kč měsíčně a užijte si všechny naše kanály a k tomu stovky filmů z videotéky navíc. Aplikaci FilmBox Live můžete spustit na všech těchto zařízeních.