Program na prosinec 2023
Podívejte se na novinky a televizní premiéry na kanálech FilmBox, které jsme pro vás připravili v prosinci 2023! Užijte si ty největší filmové hity!
Drama / Thriller
Incident
V ranním shonu na newyorském dálničním obchvatu se střetnou dvě vozidla.
DRAMA / KOMEDIE
Poslední semestr
Když se univerzitní profesor Richard dozví svou nezvratnou diagnózu, rozhodne se naprosto změnit svůj život. 
Životopisný / Hudební
Rocketman
Předtím, než se stal Eltonem Johnem, nesl jméno Reginald a byl to malý kluk s brýlemi, který měl problémy s rodiči. Naštěstí měl talent na hru na klavír.
Drama / Thriller
Až na krev
Poté, co Plainview obdrží tajemný tip, že na západě existuje město, kde se prý země doslova vydává naftou, rozhodne se vyrazit na cestu s svým synem H.W., aby zkusili štěstí v zanedbaných ulicích Little Bostonu.
Animovaný / Drama
Vrásky
Stáří je běžně vnímáno jako ponurá fáze života, vyvolávající u mnohých obavy. Animovaný film "Vrásky" se však snaží tento pohled přetvořit a představit stáří v pozitivnějším světle.
Drama / Krimi
Sbohem, baby
Když čtyřletá Amanda McCreadyová zmizí z domova a policie nemůže najít žádné stopy, její teta najme dva soukromé detektivy.
Drama / Životopisný
Hlas lásky
Sylvette a Anglomard jsou šťastní z narození svého čtrnáctého potomka, malé holčičky jménem Aline. V této skromné rodině je hudba nedílnou součástí každodenního života.
Komedie / Drama
Druhá míza
Jednoho dne se Dannyho manažer dostane k 40 let starému nepřečtenému dopisu, který Dannymu zaslal John Lennon. V tomto písemném sdělení mu John Lennon radí aby zůstal věrný svým vlastním hodnotám a hudbě. 

Hlasování ukončeno.

Film s vítěznou filmovou hvězdou uvidíte v úterý 17. března od 21:45.

46%

Julia Roberts - Tajemství jejich očí

53%

Jennifer Aniston - Já, knedlíček
[design/2015/film_detail_cross.png]
Julia Roberts - Tajemství jejich očí
[design/2015/film_detail_cross.png]
Jennifer Aniston - Já, knedlíček
TEST