Program na červenec 2024
Podívejte se na novinky a televizní premiéry na kanálech FilmBox, které jsme pro vás připravili v červenci 2024! Užijte si ty největší filmové hity!
Dobrodružný/Fantasy
Moonfall
Neznámá síla vychýlila Měsíc z oběžné dráhy kolem Země. Poslala jej směrem, který bude znamenat konec života. 
Akční/Krimi
Waldo
Zneuznaný bývalý policajt hledá útočiště a klid v lesích. Jeho poklidný život však skončí v okamžiku, kdy začne na popud soukromého detektiva vyšetřovat vraždu.
Drama/Thriller
Ztracen na Aljašce
Bratři Miles (Drew Roy) a Liam (Shane Coffey) Westovi jsou v problémech, protože Miles dluží velkou sumu peněz gangsteru Joeovi Brightovi (Jason Momoa). 
Thriller
Devátý život Louise Draxe
Devítiletý chlapec jako zázrakem přežije téměř smrtelný pád a jeho psycholog se snaží odkrýt podivné okolnosti nehody. Čím dál víc je vtahován do spleti záhad na hranici reality a fantazie.
Drama/Thriler
Nevinnost
Sestup z horní pozice společenského žebříčku až na dno může být velmi rychlý. Občas stačí jediná věta, aby se vše, co jste vybudovali, sesunulo jako domeček z karet. 
Thriller
Bez záznamu
Sean Bean hraje Ewana, agenta tajné služby pracujícího v hlubokém utajení v londýnském kriminálním podsvětí, který je na stopě teroristické buňky. 
Akční
Bitva o Inčchon
Jen několik málo měsíců, po takřka absolutním obsazením země invazivními vojsky Korejské lidové armády, v roce 1950, vydal americký námořní generál Douglas McArthur (Liam Neeson) přímý rozkaz k tajné operaci nazvané X-Ray.
Krimi/Romantický
Londýnský gangster
Po třech letech strávených za mřížemi, Mitchel (Colin Farrell) opouští věznici s dobrými úmysly. Ale když potká starého přítele Billyho (Ben Chaplin), gangstera, který se zrovna ohlíží po nějaké práci, Mitchel se k němu připojí, výměnou za místo k bydlení. 

Hlasování ukončeno.

Film s vítěznou filmovou hvězdou uvidíte v úterý 17. března od 21:45.

46%

Julia Roberts - Tajemství jejich očí

53%

Jennifer Aniston - Já, knedlíček
[design/2015/film_detail_cross.png]
Julia Roberts - Tajemství jejich očí
[design/2015/film_detail_cross.png]
Jennifer Aniston - Já, knedlíček
TEST